Аппарат высокочастотный электрохирургический ЕХВА-350М/120Б Надежда-2 (модель 120)  Открыть во весь экран

Аппарат высокочастотный электрохирургический ЕХВА-350М/120Б Надежда-2 (модель 120)

27 870,00 грн.

New product

Аппарат высокочастотный электрохирургический ЕХВА-350М/120Б Надежда-2 (модель 120)

More details

00015

Простой заказ в один клик
Введите ваше имя и телефон или электронную почту. Наши специалисты свяжутся с вами для уточнения деталей заказа.
Отмена    
.
Купить в один клик
Без регистрации

Максимальна вихідна потужність апарата складає:

РежимМаксимальна вихідна потужність, ВтОптимальне навантаження, Ом
Монополярний РІЗАННЯ (режим 1)120500
Монополярний ЗМІШАНИЙ (режим 2)120200
Монополярний КОАГУЛЯЦІЯ (режим М)120200
Біполярний КОАГУЛЯЦІЯ (режим Б)120100
 1. Основна частота вихідного сигнала – 440 кГц.
 2. Споживана потужність апарату не більше 200 ВА.
 3. Маса апарату не більше 3 кг.
 4. Габаритні розміри апарату 300х220х120 мм.

При монополярному режимі різання електричний струм проходить через все тіло людини - від активного електрода хірурга до пасивного електрода пацієнта. У режимі різання подається безперервний змінний струм з низькою напругою. Під впливом цьогострума відбувається безперервний рух іонів усередині клітини, що приводить дорізкого підвищення температури й випарювання внутрішньоклітинної рідини. Обсягклітини миттєво зростає, відбувається вибух, оболонка лопається і клітинаруйнується. Цей процес сприймається як різання. Звільнені гази розсіюютьтеплоту, що попереджає перегрівання більше глибоких шарів тканин. Тому тканини розсікаються з невеликою бічноютемпературною передачею і мінімальною зоною некрозу. Струп раневої поверхні прицьому незначний. Через поверхневу коагуляцію гемостатичний ефект у цьому режимінезначний. Різання найбільше ефективно, коли електрод наближають до тканини,але не торкаються її. Пара забезпечує високу концентрацію іонів між електродомі тканинами, що забезпечує протікання струма. Якщо ж електрод стикається ізтканинами або перебуває занадто далеко від них, ефект різання губиться.

Для досягнення одночасного різання й коагуляції тканин використовують змішаний режим. Змішаний сигнал формується при напрузі більшій, ніж при режимі різання, але меншій, чим при режимі коагуляції. Інша відмінність від режиму коагуляції - більша кількість імпульсів, що не випадають. Змішаний режим забезпечує висушування прилеглих тканин (коагуляцію) з одночасним різанням. При змішаниому монополярному режимі електричний струм проходить через все тіло людини - від активного електрода хірурга до пасивного електрода пацієнта.

В режимі коагуляція використовують імпульсний струм з високою напругою. Спостерігають сплеск електричної активності з наступним поступовим загасанням синусоїдальної хвилі. Потік включають тільки протягом 6% часу. У паузах між сплесками тканини остигають. Нагрівання тканин відбувається не так швидко, як при різанні. Короткий сплеск високої напруги приводить до деваскуляризації тканини, але не випарюванню, як у випадку різання. Під час паузи відбувається висушування клітин. До моменту наступного електричного сплеску "сухі клітини" мають збільшений опір, що приводить до більшого розсіювання теплоти й подальшому, більш глибокому висушуванню тканини. Це забезпечує мінімальне розсічення з максимальним проникненням енергії в глибину тканин, денатурацією білка й утворенням тромбів у судинах. У міру висушування тканини її опір зростає доти, поки струм практично не припиниться. Подальша коагуляція виявляється неефективною. На відміну від різання, цього ефекту досягають при безпосередньому торканні електродом тканин. Ділянка поразки невелика по площі, але значна по глибині. При монополярному режимі коагуляції електричний струм проходить через все тіло людини - від активного електрода хірурга до пасивного електрода пацієнта.

При біполярній електрохірургії генератор з'єднаний із двома активними електродами, змонтованими в одному інструменті. Струм проходить лише через невелику порцію тканини, затиснуту між браншами біполярного інструмента. Біполярна електрохірургія менш універсальна, вимагає більше складних електродів, але більше безпечна, тому що впливає на тканині строго локально. Працюють тільки в режимі коагуляції. Пасивну пластину пацієнта не застосовують. Її широке застосування обмежене відсутністю режиму різання й скупченням нагару на робочій частині інструмента.

Вас возможно заинтересуют следующие товары

Доставка

По Киеву

 • Самовывоз из нашего магазина
 • Курьером по адресу

В регионах

 • самовывоз из точки выдачи
 • из пункта службы доставки
 • курьером по адресу

Оплата

Наличными, Безналичными

Гарантия

уточняйте по телефону

обмен/возврат товара в течение 14 дней

Контакты

 • +38 (044) 232-74-66
 • +38 (044) 247-06-70
 • +38 (067) 593-47-00
 • +38 (093) 421-51-33
 • +38 (050) 385-71-92
 • sales@medisvet.com
 • г.Киев, ул.Северо-сырецкая, 3